Klademe důraz na kvalitu odvedené práce, přičemž náš klient je pro nás na prvním místě.

Zalistujte níže

Naše realitní kancelář vznikla na konci roku 2020, a to na konceptu celosvětově úspěšné realitní sítě ERA Reality. Nenechte se však zmást krátkou dobou fungování kanceláře. V našem týmu makléřů máme řadu zkušených pracovníků, kteří se v oboru pohybují již několik let. Sám majitel kanceláře, Patrik Macák, se pyšní sedmiletou praxí.

Domovskou kancelář provozujeme v Chomutově, v Ústeckem kraji. Naše působnost ale přesahuje jeho hranice a naleznete nás i v kraji Karlovarském, Středočeském nebo v Praze. Ve své podstatě pro nás teritorium pro naše aktivity nehraje takovou roli.

Daleko více klademe důraz na kvalitu odvedené práce, přičemž náš klient je pro nás na prvním místě. Zakládáme si na skutečnosti, že obchodní akvizice, na kterých se podílíme, musí být transparentní, a na naše makléře, kteří musí odvádět spolehlivou, precizní a profesionální práci, klademe vysoké nároky.

Obdobně přistupujeme i k našim dalším partnerům, ať už z řad investorů, nebo k podnikatelům z oblasti nemovitostí.

Portfolio našich služeb zahrnuje prodej, pronájem, výkup a správu nemovitostí, zajištění stavebních povolení, dále se také postaráme o výhodné financování nákupu. Ve všech uvedených oblastech poskytujeme komplexní péči, zahrnující kvalitní analýzy a následný servis.

JSte připraveni na spolupráci s námi?

Kontaktujte nás!